Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL
WELCOME IN MY POTAL
Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL
WELCOME IN MY POTAL
Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL

THE SWISS CRIMES BEHIND THE NEUTRAL FACADE & THE CRIMES WITH THE GLOBAL RESOURCES
 
RegisterEventsSearchPublicationsRUSSLANDHomeLog inGallery

 

 Disco Clubit MUST GENEVA KOSOVO GOLD AG

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 6797
Birthday : 1952-04-20
Age : 69
Reputation : 0
Points : 24736
Registration date : 2007-04-25

Disco Clubit MUST GENEVA KOSOVO GOLD AG Empty
PostSubject: Disco Clubit MUST GENEVA KOSOVO GOLD AG   Disco Clubit MUST GENEVA KOSOVO GOLD AG I_icon_minitimeThu Aug 01, 2019 9:10 pm

Mysafire, bashekatdhetare  te nderuar ju njoftojme se ne disco-clubine njohbuzr en Gjenevë  ne MUST organizohet pritje e Vitit të Ri me yjet e estades sone muzikoreHyrja gratius..Ju pret pronari Aziz Kosmann  me stafin e tij. Miresevini!,,

https://presheva.al/2019/12/pse-gold-ag-nuk-lejohet-te-shkoje-ne-presheve-video/

“Mirë se t’gjeta moj Kosovë” publikohet nga Gold AG, pjesë e klipit edhe Çun Lajçi
Gold AG sapo ka publikuar këngën e re me motive patriotike. Gold AG sapo ka

 

Exclusive për here te pare ne Zvicër ne Disco Club MUST ne Gjenevë per naten e Vitit te Ri organizohet mbremje gratis e pretije se Vitit te ri. Rezervoni që tani, meqë vendet jane te limitume ne këtë numer telefoni:

Ne Zvicer 079.624.67.78 kurse nga jashte +4179.624.67.78

 

Ju mirëpret  Azizi Kussman, pronar dhe stafi i Disco Clubit MUST ne Gjenevë

Disco Clubit MUST GENEVA KOSOVO GOLD AG KusmmmEkipi i Must Club ne Gjenvë ju mirepresin  te kalojme qaste te bukura per Festat e Vitit te Ri me kengetaret e mirenjohur te estrades Shqiptare Muhamet Sejdiu si dhe Lazgushi. Lazo Shqipri Kelmendi.
Gezuar 2018 Lete festomjme ndrimin e vitit sebashku te Aziz Kosmann me keto gjigand te muzikes shqip te paster dejh te bukur bukur me plot shije.
Disco Clubit MUST ne Gjenevë nje Randez-vous ku bashkon shqiptarët me yjet e muzikës kombëtare dhe boterore
Disco Clubit MUST GENEVA KOSOVO GOLD AG 18010793_1797523300564672_5456838215506987476_nAgjencia e lajmeve “Presheva jonë” ne kontakt me te rinjt shqiptare dhe stafin e Disco Clubit MUST ne Gjenevë ka mesuare se në discotektën me te njohur shqiptare ne Zvicer dhe perendim  qe kur ekzisotn Clubit MUST keto vitet e fundit veq se eshte bere nje qender e argëtimi dhe vendakimi i shqiptareve duket se eshte bëre edhe vend takim i te dashuruarve dhe këto vitete fundit ne keto mjedise u njftuan, u bashkuan, u fejuan, u martuan qindra te rinje e te reja, qifte keto shqiptare qe sot kanë kanë edhe fëmijë..
Dom perkujtuar se në lokalet e Clubit MUST ne Gjenevë kanë kaluar, dhe jo vetëm kane kaluar por e kane bere sabah nga oret e paranates deri ne mengjes duke argëtuar te rinjte yjet e muzikes dhe estrades sone shqiptare si: Muhamet Sejdiu, Sabri Fejzullahu, Majlidna Dada, Çiljeta Xhilaga, Elvana Gjata, Mira Janji, Dafina Zeqiri, Shyhrtja dhe Shkurtja , Elvana Gjata, Lori, Genta Ismajli, Kallashi, Sinan Vllasaliu, Xeni, Gold AG, Ramada Krasniqi, Ledri Vula, Era Istrefi  etj…Disco Clubit MUST GENEVA KOSOVO GOLD AG 25593891_1554799664603476_1679741333456767711_n
Back to top Go down
http://www.campingcarbesinov.com
 
Disco Clubit MUST GENEVA KOSOVO GOLD AG
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL :: SICARDI MEDACTA INT. S.A. CASTEL SAN PIETRO-
Jump to: