Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL
WELCOME IN MY POTAL
Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL

THE SWISS CRIMES BEHIND THE NEUTRAL FACADE & THE CRIMES WITH THE GLOBAL RESOURCES
 
RegisterEventsSearchPublicationsRUSSLANDHomeLog inGallery

 

 Miroslav Jonáš – M & M reality holding a.s.

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 6016
Birthday : 1952-04-20
Age : 68
Reputation : 0
Points : 22301
Registration date : 2007-04-25

Miroslav Jonáš – M & M reality holding a.s. Empty
PostSubject: Miroslav Jonáš – M & M reality holding a.s.   Miroslav Jonáš – M & M reality holding a.s. I_icon_minitimeThu Jul 04, 2019 9:25 pm

Miroslav Jonáš – M & M reality holding a.s.
Miroslav Jonáš – M & M reality holding a.s. 1380629009
Jeho vysněným povoláním bylo stát se milionářem. Miroslav Jonáš, zakladatel a dnes obchodní ředitel jedné z největších realitních společností v Česku, si sen splnil. V realitě si ho užívá třeba jízdou ve Ferrari a brzo také v luxusní rezidenci. K dokonalosti mu prý chybí jen vyšší sebevědomí. 

Jak dlouho pracujete v realitní branži a jak jste se k této práci dostal? 
V realitách jsem od roku 2005, byla to jedna z další firem, kterou jsme se společníkem Milanem Zavadilem založili. Podnikám de facto od 16 let, kdy jsem na střední škole hned po revoluci kopíroval filmy z videopůjčoven a prodával je dál. Moje vysněná práce byla být milionářem a to se mi splnilo, když mi bylo 23 let. 

Jaký je Miroslav Jonáš člověk? Jak byste se sám popsal?
Jednoduše? Mladý, krásný, bohatý a úspěšný. K dokonalosti mi chybí už jen vyšší sebevědomí. Pokud mám říci, koho obdivuje a koho má za vzor, pak jsem to já a Jarda Jágr. 

M&M Reality nejsou na trhu vlastně tak dlouho - sedm let. Přesto patříte mezi velké a úspěšné realitní společnosti. Prozradíte váš recept na úspěch?
Jsme největší, stačí se podívat do obchodního věstníku na obrat a porovnat nás s ostatními, eventuálně si na Sreality seřadit kanceláře dle počtu nabídek. Tam uvidíte, že máme dvakrát tolik, co druhý za námi. Jeho jméno si však nepamatuji, nezajímá mě. 
Recepty na úspěch máme, zrovna teď stavíme novou firmu M&M pojišťovací, která už po půl roce patří mezi největší zprostředkovatele pojištění v ČR. Čím to je říci nemohu, nebudu přece radit ostatním. 

Jaký byl váš největší přešlap ve vaší kariéře?
Bylo jich hodně a stály mě přes 20 milionů. Například spekulace na pokles akcií ČEZ v roce 2006, kdy jsem tzv. shortoval na pokles den před zveřejněním výsledků. Ty byly luxusní a já další den po ránu zaznamenal ztrátu 8 milionů. Ale nelituji, každý přešlap člověka posílí. 

Jak podle vás bude realitní obor v ČR vypadat za deset let?
My budeme největší a nejlepší, to je bez debat. Ostatní se vzpamatují z největší krize, která dle světových ekonomů přijde v roce 2015, kdy američtí pováleční důchodci zažádají o penze a zjistí, že ve svých soukromých důchodových fondech, zřízených systémem Erisa, nic nemají. 
Těžko předpovídat, co bude za deset let, ale pro naši branži je několik věcí jistých - lidi se budou stále brát, rozvádět, rodit, umírat, scházet, rozcházet, takže nás budou potřebovat. 

Jak se vzděláváte dále v realitním oboru? 
Nejen v něm. Ročně navštívím 2 - 3 semináře, zrovna před týdnem jsem byl na semináři o insolvenci, kterou vedli dva soudci z Nejvyššího soudu. Čtu minimálně 10 knih za rok, od autorů, jako jsou Kyiosaki, Welsch, Trump a podobně. Velmi mě například zaujala kniha o důchodových reformách dvojice Pikora - Šichtářová. 

Jakým způsobem relaxujete, co ve volném čase děláte?
Hodně sportuji, mám rád dobré vínko, pivo a jídlo a skoro veškerý volný čas trávím se svoji snoubenkou. A rád jezdím sportovními auty trochu rychleji – nejraději svým na míru upraveným Ferrari F430, kvůli kterému jsem už dvakrát přišel o řidičák.

Pracujete v oblasti prodeje nemovitostí, jak sám jste náročný v otázce vlastního bydlení? 
Hodně. Momentálně bydlíme v mezonetovém bytě o rozloze 250 m2, s bazénem, krbem, vířivkou pro 8 lidí, posilovnou apod. Na jaře jsme koupili u Pardubic veliký pozemek, kde se měla stavět celá čtvrť a tam si začínám stavět skromné sídlo s několika bazény, jezerem, párty místností pro 40 lidí, tenisovým kurtem atd. 
Back to top Go down
http://www.campingcarbesinov.com
 
Miroslav Jonáš – M & M reality holding a.s.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL :: KOMERCNI BANK A.S. SOCIETE GENERAL BAKER TILLY-
Jump to: