Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL
WELCOME IN MY POTAL

Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL

THE SWISS CRIMES BEHIND THE NEUTRAL FACADE & THE CRIMES WITH THE GLOBAL RESOURCES
 
RegisterEventsSearchPublicationsPICS & CONTACTHomeLog inGallery

 

 Zdeněk Izer (43) nepochopitelně selhal a Blesk byl u toho.

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 5977
Birthday : 1952-04-20
Age : 68
Reputation : 0
Points : 22184
Registration date : 2007-04-25

Zdeněk Izer (43) nepochopitelně selhal a Blesk byl u toho. Empty
PostSubject: Zdeněk Izer (43) nepochopitelně selhal a Blesk byl u toho.   Zdeněk Izer (43) nepochopitelně selhal a Blesk byl u toho. I_icon_minitimeFri May 17, 2019 11:08 pm

17. února 2010 ● 05:00
Sdílej:


Zdeněk Izer (43) nepochopitelně selhal a Blesk byl u toho. Pět let bavič shromažďoval obrazový i zvukový materiál, aby mohl žalovat svou sousedku z Polerad Miloslavu Průšovou (41) kvůli štěkotu jejích psů. K soudu ale nakonec Izer slíbené nahrávky nedonesl. Soudkyni nezbylo než jednání odročit na 25. března.
Nahrávky měly být podle Izera pořízeny z jeho obýváku a potřebují prý ještě nějaké úpravy. Miloslava Průšová ale tvrdí, že bavič k nim téměř denně bez okolků nakukuje s kamerou přes dvoumetrovou zeď, k níž si pořídil stupínky, aby dobře viděl.
Podle ní její psi štěkají, pouze když okolo pozemku někdo jde nebo když jsou nějak jinak drážděni. Třeba zrovna Izerovým pobytem na zdi. „Už se to všechno za těch pět let několikrát řešilo v přestupkových řízeních,“ brání se majitelka psů. „Přeměřoval se hluk, ale decibely nikdy nepřesáhly povolenou hranici.
Mně soukromě to všechno připadá jako šikana,“ dodala Miloslava Průšová s tím, že Izer neváhá za ní odpoledne zajet do práce s dotazem, co bude se psy dělat. Píše jí denně esemesky a všude o její rodině mluví jako o primitivech.

Zdeněk Izer (43) nepochopitelně selhal a Blesk byl u toho. 498947_zdenek-izer-soud-sousedka-bavic-v0
Miloslava Průšová přišla k soudu se synem Petrem. Byl jí oporou.
Autor: Jiří Hadač

Izer, který si dokáže dělat legraci snad úplně ze všeho, se prostě nedokáže přes psí ňafání přenést. „Moje žena kvůli štěkotu vstávala v úterý v 5 ráno. A to je nastydlá a potřebovala by se vyspat,“ svěřil Zdeněk otráveně svému právnímu zástupci.
Izerův advokát Miroslav Silovský šel k soudu s tím, že si jeho klient přeje, aby psi neštěkali nebo aby jejich štěkot nebyl slyšet. Hluk způsobený zvířaty prý budí ze spaní nejen Izera, ale i jeho manželku Olgu a hlavně dceru Laru (6). „Štěkají čtyřiadvacet hodin denně,“ tvrdí bavič. Jak to dokážou, když velmi často nejsou doma, protože je Průšová vozí po výstavách, je ve hvězdách.


Autor: Hana Höschlová
Back to top Go down
http://www.campingcarbesinov.com
 
Zdeněk Izer (43) nepochopitelně selhal a Blesk byl u toho.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL :: KOMERCNI BANK A.S. SOCIETE GENERAL BAKER TILLY-
Jump to: