Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL
WELCOME IN MY POTAL

Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL

THE SWISS CRIMES BEHIND THE NEUTRAL FACADE & THE CRIMES WITH THE GLOBAL RESOURCES
 
RegisterEventsSearchPublicationsPICS & CONTACTHomeLog inGallery

 

 Ju mirëpret Azizi Kussman, pronar dhe stafi i Disco Clubit MUST ne Gjenevë

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 5977
Birthday : 1952-04-20
Age : 68
Reputation : 0
Points : 22184
Registration date : 2007-04-25

Ju mirëpret  Azizi Kussman, pronar dhe stafi i Disco Clubit MUST ne Gjenevë Empty
PostSubject: Ju mirëpret Azizi Kussman, pronar dhe stafi i Disco Clubit MUST ne Gjenevë   Ju mirëpret  Azizi Kussman, pronar dhe stafi i Disco Clubit MUST ne Gjenevë I_icon_minitimeThu Jan 24, 2019 6:38 pm

Ju mirëpret  Azizi Kussman, pronar dhe stafi i Disco Clubit MUST ne Gjenevë Kusmmm11
Agjencia e lajmeve “Presheva jonë” ne kontakt me te rinjt shqiptare dhe stafin e Disco Clubit MUST ne Gjenevë ka mesuare se në discotektën me te njohur shqiptare ne Zvicer dhe perendim  qe kur ekzisotn Clubit MUST keto vitet e fundit veq se eshte bere nje qender e argëtimi dhe vendakimi i shqiptareve duket se eshte bëre edhe vend takim i te dashuruarve dhe këto vitete fundit ne keto mjedise u njftuan, u bashkuan, u fejuan, u martuan qindra te rinje e te reja, qifte keto shqiptare qe sot kanë kanë edhe fëmijë..
Dom perkujtuar se në lokalet e Clubit MUST ne Gjenevë kanë kaluar, dhe jo vetëm kane kaluar por e kane bere sabah nga oret e paranates deri ne mengjes duke argëtuar te rinjte yjet e muzikes dhe estrades sone shqiptare si: Muhamet Sejdiu, Sabri Fejzullahu, Majlidna Dada, Çiljeta Xhilaga, Elvana Gjata, Mira Janji, Dafina Zeqiri, Shyhrtja dhe Shkurtja , Elvana Gjata, Lori, Genta Ismajli, Kallashi, Sinan Vllasaliu, Xeni, Gold AG, Ramada Krasniqi, Ledri Vula, Era Istrefi  etj…
Back to top Go down
http://www.campingcarbesinov.com
 
Ju mirëpret Azizi Kussman, pronar dhe stafi i Disco Clubit MUST ne Gjenevë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL :: DIFFERENTS-
Jump to: