Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL
WELCOME IN MY POTAL

Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL

THE SWISS CRIMES BEHIND THE NEUTRAL FACADE & THE CRIMES WITH THE GLOBAL RESOURCES
 
RegisterEventsSearchPublicationsPICS & CONTACTCalendarHomeLog inFAQGallery

Share
 

 PAMP - Produits Artistiques Métaux Précieux

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 6148
Birthday : 1952-04-20
Age : 67
Reputation : 0
Points : 20101
Registration date : 2007-04-25

PAMP - Produits Artistiques Métaux Précieux Empty
PostSubject: PAMP - Produits Artistiques Métaux Précieux   PAMP - Produits Artistiques Métaux Précieux I_icon_minitimeTue Nov 06, 2018 7:55 pm

[size=14]PAMP - Produits Artistiques Métaux Précieux

Produits Artistiques Métaux Précieux, lépe známý jako PAMP SA, je přední světový nezávislý a nejprestižnější rafinér drahých kovů. PAMP SA byla založena ve Švýcarsku v roce 1977 jako nezávislá společnost, což jí umožňuje neomezenou svobodu, flexibilitu, rychlost a personifikovaný přístup. Poslání této švýcarské společnosti je postaveno na zajištění nejvyššího standardu kvality.

Jako jeden z předních světových rafinérů a zpracovatelů drahých kovů, je PAMP zvláště dobře známý svým průkopnickým duchem, o čemž svědčí zavedení široké škály dekorativních vzorů malých cenných slitků. PAMP je první v oboru, jehož cílem bylo rozšířit hranice pojetí cenných slitků. Slitky lze použít jako dárek, vhodný pro všechny příležitosti.

Společnost je známá výrobou malých slitků investičních cenných kovů se znakem Fortuny, římské bohyně šťastné náhody (řecké Tyché). Tato bohyně je známá tím, že se usmívá na všechny, kdo hledají její přízeň a sype jim z rohu hojnosti. Zavedením motivu Fortuny, která zdobí zlaté, stříbrné, platinové a palladiové slitky, zaznamenala PAMP SA významný mezinárodní úspěch.

Každý slitek PAMP SA garantuje kvalitu, hmotnost a obsah drahých kovů.

Produkty PAMPu získaly ocenění „Good Delivery“ od London Bullion Market Association (LBMA), London Platinum and Palladium Market (LPPM), Národní banky Švýcarska, tokijské burzy cenných papírů (TOCOM), newyorské burzy TOMEX, dubajské burzy zlata a komodit a Chicago Mercantile Exchnage (CME). Od obou londýnských asociací rovněž získala akreditaci „Referee“. Společně s PAMPem se touto akreditací mohou pochlubit již pouze dvě další firmy na světě.

Velkou výhodou slitků certifikovaných společností PAMP, ať už jde o slitky jejich výroby, nebo certifikované partnerské slitky, je jejich neomezená likvidita kdekoliv na světě. Investor se proto nemusí bát nakoupit slitky například ve střední Evropě a poté je prodat třeba ve Spojených státech, což není u všech společností samozřejmostí.

PAMP zlatý slitek - motiv Fortuny, římské bohyně
Významnou přidanou hodnotou slitků PAMP je navíc i jejich nezaměnitelné estetické zpracování. Motiv Fortuny, římské bohyně štěstí a hojnosti, zdobí celou jednu stranu slitku a byl vůbec prvním dekorativním motivem, který kdy zdobil drahokovový investiční slitek. Jsou na něm vyobrazeny všechny čtyři základní atributy bohyně – koruna z pšenice symbolizující hojnost nejen v antickém světě, ale i v dnešní společnosti, páska přes oči vyjadřující náhodnost, roh hojnosti vytvořený z jejích vlasů zastupující další symbol pro hojnost a nakonec natažené ruce se zlatými mincemi, které bohyně ráda propůjčí ostatním.

investiční zlatý slitek PAMP s motivem Koně pro rok 2014
Investiční zlatý slitek s motivem koně pro rok 2014 je dalším nádherným skvostem ze série lunárních produktů podle čínského kalendáře, který vyrábí švýcarská rafinérie PAMP. Lunární série mají omezenou edici, proto jsou velice populární jak mezi investory, tak mezi sběrateli. Investiční slitky se pyšní svým detailním provedením. Skvělým střídáním matných a lesklých ploch, díky kterému vyniká kresba.
Back to top Go down
View user profile http://www.campingcarbesinov.com
 
PAMP - Produits Artistiques Métaux Précieux
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Campingcar Besinov UBS AG THE WORLD WIDE OFFSHORE SCANDAL :: FASTWEB Spa SWISSCOM SWITZERLAND ITALY-
Jump to: